Telco Solutions Jarosław Lipiński
0.000
O Firmie:

Sklep ma w ofercie wiele rodzajów nowoczesnych żarówek LED wysokiej jakości, które są wyjątkowo wytrzymałe i energooszczędne, a ich cena poprzez zastosowanie nowoczesnych technologii produkcyjnych niezwykle niska. Wśród dostępnych produktów każdy znajdzie coś dla siebie: zarówno żarówki o ciepłej, jak i zimnej barwie, a także w stylu retro. W sklepie można nabyć także różnego rodzaju akcesoria (np. zasilacze i przejściówki).

Dzięki zastosowaniu nowoczesnych diod elektroluminescencyjnych o niskim napięciu zasilania, żarówki pozwalają na oszczędność zużywanej energii nawet o 90%. Pomimo niewielkiej wartości napięcia dają mocne światło o przyjemnej, relaksującej barwie.

Zalety żarówek
Żarówki dostępne w sklepie ledigo.pl są specjalnie wyselekcjonowane, a do ich produkcji zastosowano najwyższej jakości diody oraz komponenty należące do marki Epistar. Każda z żarówek ma wyjątkowo długi czas pracy, który wynosi ok. 50 000 godzin, a zaraz po włączeniu uzyskiwana jest pełna jasność bez konieczności oczekiwania na rozgrzanie (tak jak w przypadku świetlówek). Swój czas pracy zawdzięczają odporności na temperaturę, wstrząsy oraz na częste włączanie i wyłączanie. Żarówki również nie nagrzewają się do wysokich temperatur, co jest dużo bezpieczniejsze niż w przypadku innych typów żarówek. Niewątpliwą zaletą jest również brak emisji szkodliwego promieniowania UV oraz podczerwonego, dzięki czemu przedmioty znajdujące się w pomieszczeniu oświetlanym tego typu żarówką nie blakną. Światło emitowane przez żarówki oddaje barwy w naturalny sposób i nie jest szkodliwe dla oczu. Produkty firmy ledigo.pl są w pełni ekologiczne. Do ich budowy nie używa się bowiem materiałów takich jak rtęć, czy ołów, co pozwala na utylizację żarówek, tak, jak innych sprzętów elektronicznych.

Sklep jest jedynym importerem żarówek oraz innych przedmiotów marki Ledigo. Na każdy produkt udzielana jest dwuletnia gwarancja oraz możliwość zwrotu do 14 dni od momentu dostawy bez podawania przyczyny. Czas wysyłki jest wyjątkowo krótki i trwa do 24 godzin. Zastanawiając się nad kupnem danego przedmiotu, można skorzystać z porad specjalistów, którzy pomogą w podjęciu decyzji.

Sklep oprócz sprzedaży internetowej ma również swoją fizyczną siedzibę w Warszawie przy ul. Peonii 20/16.
Firma słynie z dbałości o swoich klientów, pracowników, a także o środowisko naturalne.

Firma Telco Solutions Jarosław Lipiński w naszym katalogu istnieje od 18 kwietnia 2017.
Miejsce działalności to Peonii 20/16 , 04-794 Waraszawa, województwo mazowieckie, Polska,

Firma Telco Solutions Jarosław Lipiński posiada numer NIP 8 212 311 200
Do firmy można dzwonić pod numer: 506268468,
Posiadają tekże stronę www na której można uzyskać więcej informacji dot. działalności firmy
Zalecamy skopiować jeden z poniższych kodów html i wstawić w reprezentacyjne miejsce na Państwa stronie www np. strona główna lub dział kontakt.
Plusem takiego działania będzie korzyść płynąca z pozycjonowania Państwa serwisu w Internecie i w wyszukiwarce Google.
baner pozycjonujący - duży
Zobacz mapę i naszej Firmy Telco Solutions Jarosław Lipiński

Kod:baner pozycjonujący - mały
Zobacz mapę i naszej Firmy Telco Solutions Jarosław Lipiński

Kod:banerek pozycjonujący - 80x80
Zobacz mapę i naszej Firmy Telco Solutions Jarosław Lipiński

Kod:banerek pozycjonujący - 10x80
Zobacz mapę i naszej Firmy Telco Solutions Jarosław Lipiński

Kod:Link pozycjonujący
Telco Solutions Jarosław Lipiński

Kod:Krótki link do wpisu
Telco Solutions Jarosław Lipiński

Kod:
v.01092020

Wyświetleń:
32
ID:
8382
Ostatnia zmiana: