Savpol
0.000
O Firmie:

Savpol – zaufaj profesjonalistom w dziedzinie pieczenia

Savpol to firma od ponad dwudziestu lat dostarczająca najwyższej klasy produkty i rozwiązania nie tylko dla profesjonalnych punktów z obszaru HoReCa, ale również dla indywidualnych klientów. Marka świadczy wysokiej klasy piekarnicze, cukiernicze, wspomaga sektor gastronomiczno-hotelarski i wiele innych. Konsekwentny rozwój firmy i wdrażanie nowych technologii pozwala marce nie tylko być liderem na rynku polskim, ale przede wszystkim na stałe poszerzanie grona odbiorców.

W celu świadczenia jak najwyższej jakości usług marka Savpol współpracuje nie tylko z doświadczonymi technologami żywności, ale i logistykami, specjalistami od marketingu i reklamy. Wszyscy oni dbają o dobre imię marki i możliwość jej rozwoju.
Savpol swoje produkt kieruje również do indywidualnych klientów, którzy w swoich domach pragną posiadać najlepsze produkty do wypieków. To właśnie dla nich prowadzi sklep internetowy, oferując nie tylko wysokiej klasy dodatki do ciast, ale przede wszystkim liczne przybory kuchenne.
Marka Savpol dba również o innych – angażując się w eventy charytatywne wspiera rozwój najmłodszych i dba o nich. Savpol to obecnie najchętniej wybierany dostawca produktów do pieczenia.Zalecamy skopiować jeden z poniższych kodów html i wstawić w reprezentacyjne miejsce na Państwa stronie www np. strona główna lub dział kontakt.
Plusem takiego działania będzie korzyść płynąca z pozycjonowania Państwa serwisu w Internecie i w wyszukiwarce Google.
baner pozycjonujący - duży
Zobacz mapę i naszej Firmy Savpol

Kod:baner pozycjonujący - mały
Zobacz mapę i naszej Firmy Savpol

Kod:banerek pozycjonujący - 80x80
Zobacz mapę i naszej Firmy Savpol

Kod:banerek pozycjonujący - 10x80
Zobacz mapę i naszej Firmy Savpol

Kod:Link pozycjonujący
Savpol

Kod:Krótki link do wpisu
Savpol

Kod:
v.01092020

Wyświetleń:
1
ID:
10513
Ostatnia zmiana: