Restauracja Kameralna
0.000
O Firmie:

Restauracja Kameralna w Warszawie to doskonałe miejsce dla każdego kto chce posmakować prawdziwej polskiej kuchni. Wieloletnie doświadczenie w branży oraz pasja, pozwala pracownikom tego miejsca stworzyć dla swoich gości dania, które zachwycą nawet najbardziej wymagającego smakosza. Kameralna znajduje się w tym samym miejscu od roku 1947. W latach 90 to popularne miejsce zniknęło nie radząc sobie z duchem kapitalizmu, by ponownie, z jeszcze większą siłą i pasją powrócić i ponownie zachwycać swoich gości znakomitym klimatem. Bogata historia i zdobyta wiedza pozwoliła na stworzenie miejsca uwielbianego przez mieszkańców Warszawy i nie tylko. To właśnie tutaj Agnieszka Osiecka, Marek Hłasko, Edward Stachura i Leopold Tyrmand prowadzili zagorzałe dyskusje na temat życia i literatury. To właśnie tutaj przy doskonałych przekąskach można było dodać koloru PRLowskiej szarości i doskonale bawić się na dancingu.

Oferta:
1) Bar.
2) Usługi cateringowe.
3) Organizacja eventów.
4) Organizacja wesel.
5) Organizacja chrzcin i komunii.
6) Organizacja przyjęć urodzinowych i innych.
7) Romantyczne kolacje.
8) Business lunch.
9) Organizacja wigilii.

Doskonale urządzone wnętrza!

Restauracja Kameralna to miejsce które zachwyca i przyciąga, jeżeli raz je odwiedzisz coraz częściej będziesz chciał tutaj wracać. Aranżacja wnętrz to nie tylko odpowiednio dobrane kolory ścian i dekoracje, ale dodatki dzięki którym przeniesiesz się w czasy powojennej Polski i będziesz mógł zachwycać się wystrojem, którego nie znajdziesz nigdzie indziej.

Organizacja przyjęć okolicznościowych!

Jeżeli marzysz o niebanalnym i eleganckim przyjęciu urodzinowym to Kameralna jest właśnie dla Ciebie. Doświadczenie i pasja pracowników, pozwala na stworzenie wydarzenia, które na długo pozostanie w pamięci Twojej i Twoich gości. Pozwól zaskoczyć się, niebanalną atmosferą tego miejsca. Restauracja z klimatem w centrum Warszawy to miejsce odpowiednie właśnie dla Ciebie!

Bogata historia i serce wkładane w prowadzenie biznesu, sprawiają, że Kameralna to nie tylko 4 ściany ale miejsce posiadające duszę i ciepły, pogodny klimat. Profesjonalny personel dba o zadowolenie swoich klientów, oferując im najwyższej jakości usługi, które zachwycają każdego i sprawiają, że chcesz tu wrócić.

Restauracja Kameralna z Warszawy serdecznie zaprasza!

Firma Restauracja Kameralna w naszym katalogu istnieje od 23 czerwca 2017.
Miejsce działalności to Mikołaja Kopernika, 3, 00-367 Warszwa, województwo mazowieckie, Polska,

Firma Restauracja Kameralna posiada numer NIP 5 271 051 911
Do firmy można dzwonić pod numer: 517127167,
Posiadają tekże stronę www na której można uzyskać więcej informacji dot. działalności firmy
Zalecamy skopiować jeden z poniższych kodów html i wstawić w reprezentacyjne miejsce na Państwa stronie www np. strona główna lub dział kontakt.
Plusem takiego działania będzie korzyść płynąca z pozycjonowania Państwa serwisu w Internecie i w wyszukiwarce Google.
baner pozycjonujący - duży
Zobacz mapę i naszej Firmy Restauracja Kameralna

Kod:baner pozycjonujący - mały
Zobacz mapę i naszej Firmy Restauracja Kameralna

Kod:banerek pozycjonujący - 80x80
Zobacz mapę i naszej Firmy Restauracja Kameralna

Kod:banerek pozycjonujący - 10x80
Zobacz mapę i naszej Firmy Restauracja Kameralna

Kod:Link pozycjonujący
Restauracja Kameralna

Kod:Krótki link do wpisu
Restauracja Kameralna

Kod:
v.01092020

Wyświetleń:
0
ID:
7101
Ostatnia zmiana: