MedTex Sp. z o.o.
0.000
O Firmie:

MedTex Sp. z o. o. to sklep ortopedyczny w Krakowie, oferujący sprzęt rehabilitacyjny i ortopedyczny – zapraszamy serdecznie do korzystania z naszych usług. W ofercie znajdziecie Państwo artykuły produkcji firmy Toros Group, a sprzedajemy je zarówno drogą wysyłkową – przez sklep internetowy – jak również w sklepie stacjonarnym, do którego odwiedzenia serdecznie Państwa zachęcamy.
Do wartości rehabilitacji nie trzeba nikogo zapewne zachęcać – jest ona kluczowym procesem w trakcie odzyskiwania zdrowia po urazie. Aby dobrze ten proces przeprowadzić, konieczne jest zastosowanie dobrej jakości sprzętu rehabilitacyjnego. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się ze specyfikacją oferowanych przez nas produktów – których zakres jest szeroki – i dokonania zakupów.
Nasza oferta rozciąga się od produktów uciskowych, które z pewnością docenią osoby zmagające się z problemami związanymi z ciśnieniem krwi – np. podkolanówki do samolotu czy rajstopy dla mężczyzn, przez kołnierze Schantza, służące do usztywniania urażonych partii kręgosłupa szyjnego, gorsety uciskowe – służące również do chronienia urażonych partii, a także korygowania wad postawy – podobne zastosowanie mają szelki – dla dzieci np. Mamy również pasy uciskowe pooperacyjne – również po porodzie metodą cesarskiego cięcia. Zapraszamy serdecznie!Zalecamy skopiować jeden z poniższych kodów html i wstawić w reprezentacyjne miejsce na Państwa stronie www np. strona główna lub dział kontakt.
Plusem takiego działania będzie korzyść płynąca z pozycjonowania Państwa serwisu w Internecie i w wyszukiwarce Google.
baner pozycjonujący - duży
Zobacz mapę i naszej Firmy MedTex Sp. z o.o.

Kod:baner pozycjonujący - mały
Zobacz mapę i naszej Firmy MedTex Sp. z o.o.

Kod:banerek pozycjonujący - 80x80
Zobacz mapę i naszej Firmy MedTex Sp. z o.o.

Kod:banerek pozycjonujący - 10x80
Zobacz mapę i naszej Firmy MedTex Sp. z o.o.

Kod:Link pozycjonujący
MedTex Sp. z o.o.

Kod:Krótki link do wpisu
MedTex Sp. z o.o.

Kod:
v.01092020

Wyświetleń:
3
ID:
11805
Ostatnia zmiana: