GeekNet Jakub Ajmocki
0.000
O Firmie:

Firma zajmująca się profesjonalnym montażem i obsługą systemów ochrony mienia. Należą do nich: alarmy, systemy przeciwpożarowe, kamery i rejestratory. Firma zajmuje się również opieką informatyczną oraz projektowaniem i wykonywaniem instalacji elektrycznych. Swoją działalność prowadzi przede wszystkim na terenie Warszawy, ale działa również na obszarze całego kraju.

Montaż monitoringu
Firma GeekNet świadczy usługi z zakresu projektowania, montażu oraz serwisu systemów monitoringu. Przed przystąpieniem do zainstalowania kamer szacowany jest poziom zagrożenia w danej lokacji. Zastosowanie wysokiej jakości kamer CCTV gwarantuje bezpieczeństwo i wieloletnią niezawodność. Każdy system dopasowywany jest do budżetu oraz indywidualnych predyspozycji klienta.

Instalacja systemów alarmowych
Tak samo, jak w przypadku monitoringu, przed przystąpieniem do montażu systemów alarmowych najpierw analizowany jest stopień zagrożenia. Profesjonalne systemy alarmowe dostępne są w wersji przewodowej oraz bezprzewodowej, a także z funkcją obsługi za pomocą breloków, kart, pilotów oraz komputerów i smartfonów. Można nabyć systemy ostrzegające przed wieloma typami zagrożeń.

Opieka informatyczna
GeekNet oferuje również opiekę IT, dzięki której klient ma zapewnione pełne wsparcie i kontrolę nad prawidłowym funkcjonowaniem całego systemu, a także ciągłość pracy oraz gwarancję bezpieczeństwa. Dzięki skorzystaniu z usług firmy można sporo zaoszczędzić i zwiększyć efektywność utrzymania działu informatycznego. GeekNet zapewnia wysoki poziom zabezpieczeń sieci LAN, WAN, WiFi, serwerów, komputerów oraz urządzeń mobilnych.

Usługi elektryczne
Można również skorzystać z usług obejmujących projektowanie oraz montaż i modernizację wszelkiego typu układów elektrycznych, a także usuwanie awarii oraz przygotowywanie odpowiedniej dokumentacji. Fachowcy pomogą również w wyborze odpowiedniego osprzętu elektrycznego oraz wykonają okresowe pomiary. Każda instalacja po zakończeniu pracy jest odpowiednio badana w celu zapewnienia najwyższego poziomu bezpieczeństwa i niezawodności.

Firma GeekNet Jakub Ajmocki w naszym katalogu istnieje od 9 maja 2017.
Miejsce działalności to Mogielnicka 30a/19, 05-600 Grójec, województwo mazowieckie, Polska,

Firma GeekNet Jakub Ajmocki posiada numer NIP 7 972 001 048
Do firmy można dzwonić pod numer: 697945366,
Posiadają tekże stronę www na której można uzyskać więcej informacji dot. działalności firmy
Zalecamy skopiować jeden z poniższych kodów html i wstawić w reprezentacyjne miejsce na Państwa stronie www np. strona główna lub dział kontakt.
Plusem takiego działania będzie korzyść płynąca z pozycjonowania Państwa serwisu w Internecie i w wyszukiwarce Google.
baner pozycjonujący - duży
Zobacz mapę i naszej Firmy GeekNet Jakub Ajmocki

Kod:baner pozycjonujący - mały
Zobacz mapę i naszej Firmy GeekNet Jakub Ajmocki

Kod:banerek pozycjonujący - 80x80
Zobacz mapę i naszej Firmy GeekNet Jakub Ajmocki

Kod:banerek pozycjonujący - 10x80
Zobacz mapę i naszej Firmy GeekNet Jakub Ajmocki

Kod:Link pozycjonujący
GeekNet Jakub Ajmocki

Kod:Krótki link do wpisu
GeekNet Jakub Ajmocki

Kod:
v.01092020

Wyświetleń:
0
ID:
7247
Ostatnia zmiana: