Firma Handlowo-Usługowa At-Stal
0.000
O Firmie:

Firma At-Stal zajmuje się produkcją, sprzedażą, dostawą oraz montażem garaży blaszanych, wiat garażowych, hal i kojców dla psów. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu każdy produkt charakteryzuje się wysoką jakością oraz ciekawym i estetycznym wyglądem. Firma dostarcza swoje produkty na terenie całej Polski. Dzięki temu, że At-Stal jest bezpośrednim producentem, na żaden produkt nie jest naliczana marża, co sprawia, że ceny są wyjątkowo niskie.

Garaże blaszane to główny produkt marki. Są one bardzo funkcjonalne oraz ciekawie zaprojektowane. Można nabyć wersje o standardowych wymiarach, a także produkty wykonane na zamówienie. W ofercie dostępne są różne typy zadaszenia: jednospadowe oraz dwuspadowe ze spadkiem w bok lub do przodu. Klient ma do wyboru bramę dwuskrzydłową lub uchylaną. Wykonanie każdego garażu z blachy akrylowej lub ocynkowanej gwarantuje wieloletnią trwałość.

Znajdujące się w ofercie firmy kojce dla psów zapewniają wysoki poziom bezpieczeństwa oraz wygodę dla zwierzęcia. Poprzez zastosowanie wysokiej jakości materiałów kojce są odporne na wszelkie czynniki atmosferyczne. Bezpieczne dokarmianie psa umożliwia specjalne, obrotowe karmidło zabezpieczające przed kontaktem ze zwierzęciem. Zadaszenie wykonane jest z blachy trapezowej, a podłoga z drewna zabezpieczonego specjalnym, nieszkodliwym dla psa impregnatem. Ściany mogą być wykonane z profili lub częściowo z drewnianych desek.

Hale blaszane oraz wiaty garażowe tworzone są z wyjątkowo trwałych, stalowych elementów, dzięki którym możliwe jest bezproblemowe użytkowanie przez wiele lat. Dla tego producenta nie tylko liczy się jakość, ale także wygląd wypuszczanych na rynek produktów, dzięki czemu hale, czy wiaty wykończone są wygodnymi i sprawdzonymi elementami o estetycznym wyglądzie. Budownictwo tego typu jest wyjątkowo szybkie i tanie, co sprawia, że cieszy się ono stale rosnącą popularnością i znajduje zastosowanie w takich dziedzinach, jak: rolnictwo, przemysł, czy produkcja.

Firma Firma Handlowo-Usługowa At-Stal w naszym katalogu istnieje od 26 kwietnia 2017.
Miejsce działalności to Nowe Rybie 154, 34-652 Nowe Rybie, województwo małopolskie, Polska,

Firma Firma Handlowo-Usługowa At-Stal posiada numer NIP 6 831 941 843
Do firmy można dzwonić pod numer: 726253583, ​721571907
Posiadają tekże stronę www na której można uzyskać więcej informacji dot. działalności firmy
Zalecamy skopiować jeden z poniższych kodów html i wstawić w reprezentacyjne miejsce na Państwa stronie www np. strona główna lub dział kontakt.
Plusem takiego działania będzie korzyść płynąca z pozycjonowania Państwa serwisu w Internecie i w wyszukiwarce Google.
baner pozycjonujący - duży
Zobacz mapę i naszej Firmy Firma Handlowo-Usługowa At-Stal

Kod:baner pozycjonujący - mały
Zobacz mapę i naszej Firmy Firma Handlowo-Usługowa At-Stal

Kod:banerek pozycjonujący - 80x80
Zobacz mapę i naszej Firmy Firma Handlowo-Usługowa At-Stal

Kod:banerek pozycjonujący - 10x80
Zobacz mapę i naszej Firmy Firma Handlowo-Usługowa At-Stal

Kod:Link pozycjonujący
Firma Handlowo-Usługowa At-Stal

Kod:Krótki link do wpisu
Firma Handlowo-Usługowa At-Stal

Kod:
v.01092020

Wyświetleń:
0
ID:
7595
Ostatnia zmiana: