Biuro rachunkowe znany księgowy
NOWY
0.000
O Firmie:

Oferujemy usługi księgowe w zakresie prowadzenie ksiąg handlowych, ewidencje vat, prowadzenie podatkowej księgi przychodów oraz rozchodów, rozliczenia zus, gus, us, tworzenie sprawozdań finansowych, prowadzenie spraw kadrowo – płacowych, nadzór księgowy. Dostarczamy deklaracje podatkowe oraz zus do właściwych urzędów. Pomagamy w przygotowaniu dokumentów związanych z rozpoczęciem i rejestracją działalności. Kompleksowe podejście umożliwia w sposób efektywny doradzać naszym klientom w bieżącym funkcjonowaniu firmy oraz wskazywać optymalne ścieżki ich rozwoju. Pomagamy naszym partnerom uzyskać realne oszczędności, przy jednoczesnym wsparciu rozwoju firmy. Czekamy aby zacząć współpracę z twoją firmą. Pomożemy wystrzelić twojemu biznesowi. Będziesz miał więcej czasu na prowadzenie firmy jeśli zlecisz nam księgowość w twojej firmie.

Mając do dyspozycji tak wiele narzędzi proponujemy solidne możliwości do działania aby osiągnąć zamierzony sukces. Posiadamy świadomość, że wyłącznie dzięki profesjonalnej pracy i zdobytej wieloletniej wiedzy z zakresu podatków i księgowości możemy być stabilnym a także wiarygodnym partnerem dla klientów. Ze względu na duże zróżnicowanie możliwych wariantów świadczonych dla was usług rachunkowych, ceny za opracowywane przez nas usługi ustalane są indywidualnie po przeprowadzeniu rozmowy z klientem i  oszacowaniu pracochłonności czy zakresu powierzonych nam zadań. Działamy jak filtr, który chroni państwa czas, finanse oraz samopoczucie przed wpływem „środowiska prowadzenia biznesu w Polsce”. Możesz dostarczyć dokumentację samodzielnie, wybrać obsługę kurierską czy też my odbierzemy od państwa dokumenty w dogodnym terminie. Mamy 2 najważniejsze wartości. Wiedza: która umożliwia efektywną realizację podjętych działań biznesowych, dynamiczny rozwój czy profesjonalizm i najwyższy standard proponowanych usług. Pasja: która oznacza otwartość na współdziałanie oraz zaangażowanie w sprawy powierzone przez klientów naszego biura. Wysokość opłaty comiesięcznej ustalana jest indywidualnie z każdym potencjalnym klientem. Celem naszego biura rachunkowego jest pomoc w osiągnięciu sukcesu przez naszych klientów. Czasem biura księgowe ściśle współpracują z podmiotami wyspecjalizowanymi w innych dziedzinach pomagających w prowadzeniu działalności, m. in.: z doradcami podatkowymi, biegłymi rewidentami, ze fachowcami w dziedzinie finansów, prawa, zarządzania czy marketingu. My mamy tych specjalistów w swoim teamie.

Firma Biuro rachunkowe znany księgowy w naszym katalogu istnieje od 19 stycznia 2021.
Miejsce działalności to Nad Markiem 5, 34-300 żywiecki, śląskie, Polska, żywiecki

Firma Biuro rachunkowe znany księgowy posiada numer NIP 5 532 431 950
Do firmy można dzwonić pod numer: 794 515 245,
Posiadają tekże stronę www na której można uzyskać więcej informacji dot. działalności firmyDane rejestrowe:
NIP:
5532431950
REGON:
243100740
KRS:
123456

Zalecamy skopiować jeden z poniższych kodów html i wstawić w reprezentacyjne miejsce na Państwa stronie www np. strona główna lub dział kontakt.
Plusem takiego działania będzie korzyść płynąca z pozycjonowania Państwa serwisu w Internecie i w wyszukiwarce Google.
baner pozycjonujący - duży
Zobacz mapę i naszej Firmy Biuro rachunkowe znany księgowy

Kod:baner pozycjonujący - mały
Zobacz mapę i naszej Firmy Biuro rachunkowe znany księgowy

Kod:banerek pozycjonujący - 80x80
Zobacz mapę i naszej Firmy Biuro rachunkowe znany księgowy

Kod:banerek pozycjonujący - 10x80
Zobacz mapę i naszej Firmy Biuro rachunkowe znany księgowy

Kod:Link pozycjonujący
Biuro rachunkowe znany księgowy

Kod:Krótki link do wpisu
Biuro rachunkowe znany księgowy

Kod:
v.01092020

Wyświetleń:
7
ID:
13585
Ostatnia zmiana: